לוכד הכלבים מצא את עצמו מותקף, לא על ידי הכלבה המשוטטת, אלא על ידי בעליה. זה הסתיים בבית חולים ובשביתה ביום ראשון של מועצת חוף כרמל

לוכד כלבים- פקח מטעם המועצה האזורית חוף כרמל שתפס כלבה משוטטת מצא את עצמו מותקף, לא על ידי הכלבה, אלא על ידי בעליה - עד שנזקק לפינוי לטיפול ברמב"ם.
אמש התקבל דיווח במוקד 100 על תושב המועצה האזורית חוף כרמל שתקף באלימות שני פקחי המועצה לאחר שתפסו כלבה ששוטטה באזור ציבורי באחד המושבים וביקשו לזהות את הבעלים שלה.
על פי החשד, בעל הכלבה, תושב המקום בן 55, רץ לעברם ותקף אותם כאשר אחד מהפקחים אף פונה למרכז הרפואי רמב"ם לקבלת טיפול רפואי.
לאחר חקירה ראשונית בוצעו סריקות במקום ובעל הכלבה כאמור נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב והבוקר הוא יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בחדרה.

בתוך כך, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אסיף איזק התייחס לאירוע ואמר כי מדובר באירוע חמור ביותר, עובד ציבור, בעל סמכות פיקוח הותקף בצורה ברוטלית וקשה בעת מילוי תפקידו. בשל האירוע החמור הנחה ראש המועצה כי ביום ראשון, המועצה האזורית חוף הכרמל תושבת באופן מלא, לא יהיה מענה טלפוני ולא קבלת קהל. אני סמוך ובטוח שמשטרת זכרון יעקב תטפל במקרה בחומרה יתרה, ציין אסיף בדבריו”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות