קריית ביאליק פותחת שנת לימודים בסימן הצלחות ועם 456 ילדי כיתה א’ נרגשים

7,527 תלמידים מכיתות א' עד י"ב פתחו ללא תקלות ועם הרבה התרגשות את שנת הלימודים בקריית ביאליק. לצד ראש העיר, סייר במוסדות החינוך מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל שציין לשבח את מערכת החינוך בביאליק ואמר: "מערכת החינוך בקרית ביאליק הינה מערכת חינוך במיטבה"

7,527 תלמידים מכיתות א' עד י"ב פתחו בהתרגשות את שנת הלימודים בקריית ביאליק, שנפתחה ללא כל תקלה ועם קבלת פנים ססגונית שנערכה בכל בית ספר לצוותי החינוך ולתלמידים. מי שרשם את ההתרגשות הגבוהה ביותר היו 456 תלמידי כיתות א' והוריהם. השנה בקריית ביאליק נפתחו עוד 18 כיתות א' ואליהן הצטרפו עוד שתי כיתות א' של החינוך במיוחד.

לפתיחת שנת הלימודים בעיר הגיע מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל, שסייר בין הכיתות לצד ראש העיר דוקורסקי. הראל ציין לשבח את מערכת החינוך בביאליק ואמר: “מערכת החינוך בקרית ביאליק הינה מערכת חינוך במיטבה והוא מאחל שנה טובה ומוצלחת לצוותי החינוך, התלמידים וההורים”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close