גורם בכיר בעיריית חיפה: "מסתמן ביטול אירועי 'חג החגים' במתכונת הנוכחית. בעלי העסקים: "העירייה הולכת להנחית עוד מכה. הפעם, לא נשתוק"

האם עינת קליש רותם ונחשון צוק שוב עומדים להפר הבטחות שנתנו לבעלי העסקים בציר המושבה הגרמנית בחיפה ולפגוע באירוע המרכזי בשנה בציר - "חג החגים"? לפי גורם בהנהלת העירייה: "כבר התקיימה ישיבה בנושא ה ומה מסתמן הוא שינוי לרעה. יש להמתין ולראות לאן זזה מתפתח, אבל הכיוון לא נראה טוב". רק לפני כשלושה שבועות הייתה אמורה להתקיים הפגנה של בעלי העסקים בציר המושבה הגרמנית, זאת לאחר שהם טענו כי קליש רותם ונחשון צוק הבטיחו להם ערב הבחירות לעירייה, כי ישקיעו בקידום המושבה הגרמנית, יעזרו בקיום אירועים שיפיחו רוח חיים במקום שאמור להביא אליו תיירים. אלא שבמציאות- נחשון צוק הויע לבעלי העסקים כי נגמר הכסף, ולמעשה רוב ההבטחות התפוגגו. בעקבות האיום בהשבתת הציר ובהפגנה - שיגרה קליש רותם את סגנה, דובי חיון שישב עם בעלי העסקים ושכנע אותם לבטל את ההפגנה והשביתה, בטענה כי העירייה תפנה משאבים לציר ותקיים אירועים שונים. בין היתר הייתה הבטחה לגבי האירוע המרכזי במושבה בכל השנה - "חג החגים" המושך אליו את מירב המבקרים לציר. אלא שכאמור, לפי גורם בהנהלת העירייה, כבר התקיימה ישיבה בצמרת העירייה לגבי "חג החגים" וככל הנראה מסתמן כי מתכונתו תשונה. לפי אותו גורם: "השינוי לא יהיה לטובה, השינוי יהיה לרעה ויפגע באירוע כפי שהוא". אייל, בעל מסעדת הוואנה בציר בן גוריון, שהנהיג את המחאה הקודמת סיפר כי בכוונת בעלי העסקים להיפגש בשבוע הבא ולתכנן את צעדיהם.  

בעל מסעדה ותיקה בציר שביקש עדיין לא להזדהות אמר: "שלחו את דובי חיון לדבר איתנו. הוא הבטיח הבטחות. פתאום אנחנו מקבלים ושומעים קולות על ה שהולכים לבטל את 'חג החגים' בציר. אף אחד לא מדבר איתנו. במקום לקדם, הם מנחיתים עוד מכה. הפעם לא נשתוק".

כל זאת מתקשר לפוסט שהעלתה רק לפני יומיים קליש רותם בו הודיעה לתושבים כי תפקיד העירייה לא להיות עירייה מבדרת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות