השנה אף ילד לא נשאר רעב בנשר

"השנה בעיר נשר, אף ילד לא יישאר רעב", כך ציין השבוע ראש עיריית נשר, רועי לוי. "ביוזמת עיריית נשר ותיכון מקיף נשר ובשיתוף פעולה עם עמותת 'נבט' ותורם, שיישאר אנונימי, ילדים שידם אינם משגת יקבלו כריך בכל יום ולא יישארו רעבים".

“נבט צמיחה לעתיד” היא עמותה המספקת באמצעות מתנדבים כריכים לתלמידים. עיריית נשר התקשרה עם העמותה במטרה לספק כריכים לתלמידים ממשפחות שידם אינה משגת.

העירייה תישא במימון עלויות הפרויקט יחד עם תורם שביקש לשמור על עילום שמו. הכריכים יוכנו באמצעות מתנדבי העמותה בבתי הספר עצמם. הפרויקט יימשך לאורך כל שנת הלימודים תש”פ.

“נבט” תבצע ביקורות בטיחות מזון בבתי הספר על מנת להבטיח את תקינות התהליכים והמוצרים. מדובר על אספקה יומית של כריכים לתלמידים בבית הספר התיכון ובשתי חטיבות הביניים בעיר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות