בלעדי: דובי חיון ייפגש בשעה הקרובה עם סוחרי המושבה הגרמנית: “אני אבהיר להם שאנחנו לא מקבלים איומים ואשאל מה הם קיבלו 15 שנה, שעכשיו הם לא מקבלים?”

בעלי העסקים במושבה הגרמנית נחושים בדעתם לקיים את ההפגנה מחר בערב נגד עינת קליש רותם ונחשון צוק, ולהחשיך את כל העסקים למשך שעה. לאחר שנפגשו עם סגן ראש עיריית חיפה, דוד עציוני, שהקשיב להם וניסה לפשר - עכשיו מגיע תורו של סגן אחר: דובי חיון מחזיק תיק התרבות בעיר. בשיחה עם "ניוזים צפון" מספר חיון: "אכן, אני בדרך לשבת ולדבר עם בעלי העסקים במושבה. צריך לדאוג לכל שכונה וגם לסוחרי הדר. אני מסתכל בעיניים של ראש העיר ושלי כאחראי התרבות וברור לנו שצריך לחלק את העוגה לכולם וגם סוחרי המושבה בתוכניות. אני הולך לשמוע מהם, מה היה להם ב-15 שנה האחרונות שעכשיו הורידו להם והם בוכים עכשיו? שיפרטו לנו. שיגידו לנו את האמת".   הם טוענים שקליש וצוק הבטיחו להם הרבה דברים, ולא קוים דבר.   "הם הבטיחו דברים שהם הולכים לקיים. אני הולך להגיד לאותם בעלי עסקים שהם חסרי סבלנות ורק התחלנו. אנחנו עוד לא סיימנו את השנה הראשונה. קיבלנו עיר ענקית ולכן ראש העיר עמוסה בבעיות. שיחכו, הכל יבוא על מקומו. שיחכו עד ל-1 בינואר 2020. אני הולך לדבר איתם אמיתי ובגובה העיניים. אני לא הולך להתחייב להם, כי אני לא יכול. אבל הם במחשבותיהם של קליש וצוק - שהוא יושב עם המשרד במושבה והוא ראש התיירות בעיר".    

אז איך אתה מסביר שזה לא קרה בזמן יונה יהב?

 

“כי כמו שאמר נחשון צוק ובצדק – הם חושבים שאיומים יעזרו כי יש ראש עיר חדשה וזה יעזור להם לקבל עוד נתחים מהעודה – והם טועים. ראש העיר דואגת להם והמושבה תהיה אחת מהנקודות היפות בחיפה. יש המון עבודה ואנחנו כקואליציה דואגים להם. אין לי תשובה למה דווקא עכשיו נזכרו, אבל אנחנו לא עובדים תחת איומים. אני לא אהיה פופוליסט ואבטיח הרים וגבעות שאי אפשר לקיים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות