בזמן שבעלי העסקים במושבה הגרמנית מתכוננים להפגנת המחאה נגד קליש, דוד עציוני הגיע לפגישה איתם: “הוא הביע בנו תמיכה ולפחות הקשיב”

כפי שפורסם לראשונה ב"ניוזים צפון" ביום חמישי האחרון - בעלי העסקים במושבה הגרמנית וציר בן גוריון בחיפה מתכננים במחר, יום שני ב-20.00 בערב הפגנת מחאה מקורית נגד עינת קליש רותם וממלא מקומה, נחשון צוק, שלדבריהם הבטיחו הרי הבטחות ערב הבחירות ועתה חזרו בהם מהכל. בכך, לדבריהם, הם מחסלים את כל העסקים באזור שאמור להביא תיירות לעיר. היום, לפגישה בה התכנסו רבים מבעלי העסקים במקום, הגיע בשעות הצהריים המוקדמות סגן ראש העיר, דוד עציוני. לדברי אחד מבעלי המסעדות במקום, אייל, הבעלים של מסעדת הוואנה במושבה מספר ל"ניוזים צפון": "קיבלנו בהפתעה את ביקורו של סגן ראש העיר, דוד עציוני, שבא וישב איתנו היום. הוא הראשון שהגיע ושמע ותמך ואמר לנו שינסה לעזור במידת האפשר ובגדר סמכויותיו. העלינו בפניו את כל הנושאים החשובים ביותר לקידום המתחם וביקשנו ממנו שיפעל למציאת פיתרון לקידום המקום ולתקצוב כל הפרויקטים שקליש וצוק הבטיחו לנו ולא קיימו אפילו אחד". לעומת עציוני, למי שתהה, אף אחד מראשי בעלי העסקים לא שמע בימים האחרונים מראש העיר קליש רותם או מממלא מקומה, נחשון צוק.  

בעלי העסקים מדגישים כי ההפגנה-מחאה תתקיים כסידרה מחר ב-20.00 כשכל המושבה הגרמנית והציר יוחשכו למשך שעה וכן כל המסעדות יוציאו לציר התנועה שולחנות וכיסאות כמחאה.

אחרי שהעביר בוועדת הכספים, בה הוא מכהן כיו”ר, את ההחלטה לשלול מתיאטרון “אלמידאן” את תקצוב העירייה, עציוני שוב מראה עצמאות מקליש את צוק, ומגיע למקום שמחר יהפוך לקרקע של מחאה דווקא נגד שני האחרונים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות