צפו: חסימות והפגנות מול תחנת זבולון בעקבות הריגת הצעיר האתיופי ע”י שוטר. המפגינים צועקים: “שוטר אלים צריך להיות בפנים!”

https://youtu.be/kXSixYZuFU4
כפי שניתן היה לצפות בעקבות הריגת הצעיר האתיופי סולומן טאקה אמש, בקריית חיים, על ידי שוטר לא בתפקיד, הבוקר מתקיימת מחאה והפגנה מול תחנת משטרת זבולון.
המפגינים, רובם מהעדה האתיופית מחזיקים שלטים וקוראים: "שוטר אלים, צריך להיות בפנים!".
הבוקר, המחלקה לחקירות שוטרים תבקש להאריך את מעצרו של השוטר שירה לדבריו כשהותקף על ידי צעירים אתיופים, לאחר שאמש ניסה להפריד בקטטה שהתפתחה באזור, בזמן שהוא שהה בגינה עם אשתו ושלושת ילדיו. הוטל צו איסור פרסום על שמו וזהותו של השוטר.
כאמור, בעקבות המחאה המתקיימת במקום, נחסם לתנועה שדרות ההסתדרות בקריית חיים לתנועה בקטע שבין צומת קריית חיים ( צומת הצריף) לצומת קרית אתא.
Tags

במשטרה ממליצים: “לבאים מכיוון דרום, התנועה בצומת הצריף מופנית לכיוון כביש 781. רחוב בן צבי בקרית חיים  נחסם לתנועה לכיוון שדרות ההסתדרות בעקבות המחאה המתקיימת במקום לידיעת ציבור הנהגים ייתכנו אף שיבושי תנועה בציר אחי אילת במהלך ובצירים הסמוכים במהלך שעות הבוקר. ציבור הנהגים מתבקש להשתמש בדרכים חלופיות ולהשמע להנחיות  ולהכוונות התנועה”.

 

צילום: דורון גולן חדשות 13

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close