דרמטי: שוטר לא בתפקיד הוא שירה למוות בצעיר אתיופי הערב בקריית חיים. טען: “הותקפתי על ידי קבוצת צעירים אתיופים”

לפני זמן קצר יצאה הודעה חריגה ממחוז חוף במשטרה כי הצעיר בן ה-20 שמת מפצעיו כתוצאה מירי הערב ברחוב השיירה בקריית חיים, למעשה לא חוסל או נרצח, אלא נורה למוות על ידי לא אחר מאשר שוטר לא בתפקיד. בשעה זו נמסרה הגרסה של המשטרה לאירוע שהביא למותו של הצעיר:
"בשעות הערב התקבל במשטרה דיווח על אירוע מצער בקריית חיים במהלכו נהרג צעיר כתוצאה מירי.
כוחות משטרה הגיעו למקום ובבדיקה ראשונית של נסיבות האירוע, עולה כי שוטר שלא היה בתפקיד ושהה עם אשתו ושלושת ילדיו הקטנים בגן שעשועים סמוך למקום, הבחין בקטטה ברחוב בין מספר צעירים וניסה להפריד בין הצדדים.
בשלב מסויים לאחר שהזדהה כשוטר, החלו הצעירים ליידות לעברו אבנים. השוטר שלטענתו חש בסכנת חיים ביצע ירי שנסיבותיו נבדקות. הצעיר שנפצע מהירי פונה במצב קשה למרכז רפואי רמב"ם ובהמשך נקבע מותו בבית החולים.
השוטר נחבל מספר חבלות בפלג גופו העליון ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.
המשך חקירת האירוע הועברה למחלקה לחקירות שוטרים".

המשטרה בשעות האחרונות שולחת ריענון נהלים לפתיחה באש.

יש דריכות לראות איך תהיה התגובה של הקהילה האתיופית למקרה שנחשף הלילה ושעלול להביא לסערת רוחות בקרב הקהילה – זאת כמה חודשים לאחר שצעיר אתיופי אחר נורה למוות על ידי שוטר בבת-ים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות