ילד בכיתה ב’ בבית ספר “הרצל” בחיפה היכה את המחנכת שלו עם כיסא וגרם לה לשבר ביד. ההורים משביתים את הלימודים לשעה מחר

אתמול, יום רביעי, נר'שם מקרה אלימות חריג ביותר בבית הספר "הרצל" שבשכונת כרמליה בחיפה, כשתלמיד כיתה ב' שהרגיש, לפי גורמים שסיפרו ל"ניוזים צפון": "שהתבקש לעשות משהו שלתחושתו העליב אותו, החליט להכות בצורה חריגה את המחנכת של הכיתה שלו. "הוא הרים עליה כיסא וכשהמורה ניסתה להתגונן נגרם לה שבר ביד", כך סיפרו. המורה נלקחה במיידי לבית החולים שם היד שלה גובסה. הורי הילד הוזמנו במיידי לבית הספר ולפי גורמים: "ההורים היו המומים וקיבלו את המקרה קשה ביותר". הורי בית הספר החליטו להשבית את הלימודים בשעה הראשונה מחר- יום שישי ולערוך בשעה זו הסברה כנגד האלימות.      

מוועד הורי בית הספר יצא גינוי למעשה: “אנו מגנים בתוקף אלימות מכל סוג שהיא ומאמינים כי על כל באי בית הספר, תלמידים וצוות כאחד, להרגיש בטוחים ומוגנים״.

ממשרד החינוך: “ממשרד החינוך נמסר, כי אנו רואים בחומרה רבה את האירוע. הנושא טופל, הנהלת בית הספר החליטה על הקדשת שעת הלימודים הראשונה בכל הכתות, לשיח והעברת מסר ברור הנוגע להוקעת אלימות יחד עם אוורור רגשות וכן התקיים שיח עם הצוות החינוכי. בשל צנעת הפרט לא נוכל להתייחס מעבר לכך”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות