מועצת התלמידים הארצית נלחמת באלימות

מועצת התלמידים והנוער הארצית מקיימת היום (ג') ועידת מועצות התלמידים והנוער בישראל בנושא "פנים לסובלנות, גב לאלימות" ומתארחת במחוז חיפה. ועידת מועצת התלמידים והנוער הארצית היא הכינוס הרחב ביותר של נבחרי הנוער בישראל ומגיעים אליו יותר מ-700 צירים מכל רחבי הארץ.

במסגרת הוועידה יגיע מנכ״ל משרד החינוך מר שמואל אבואב, ד”ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, יו״ר אגודת מנהלי מחלקות הנוער גיא אליהו, ראש עיריית חיפה ד״ר עינת קליש רותם, מנהל מינהל חברה ונוער מר חגי גרוס, גב עינב יניב שוורץ, מנהלת מינהל חברה ונוער במחוז ומכובדים נוספים.

מנכ״ל משרד החינוך שמואל אבואב נאם בפני באי הוועידה הארצית של מועצות התלמידים והנוער: “אני מוקיר ומעריך את ההרתמות שלכם למען החברה הישראלית. אין מדינה בעולם אשר יכולה לכסות את כל הצרכים שלה באופן טוטלי וכאן אתם נכנסים לתמונה: מקדמים את מי שצריך, נותנים מענים , משנים את פני החברה, מתווים דרך, מעודדים לסובלנות. אתם מנהיגים אמיתיים”.

הוועידה מתקיימת במרכז הקונגרסים בחיפה בין השעות 16:00-10:00

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות