משפחתו של פבל אורלוב שנרצח בשבת ברחוב הירדן בחיפה מבקשת: “תגיעו להלוויה שלו היום בחיפה ולבית המשפחה. למרות שלא נותנים לו קבורה יהודית, הוא שירת בקבע. מחפשים חברים שיבואו ויתנו לו כבוד אחרון”

ביום שבת האחרון בצהרי היום נרצח בצורה אכזרית פבל אורלוב, שנמצא מוטל בביתו ברחוב הירדן בחיפה. החשוד ברצח נעצר כבר על המקום כשהוא מגואל בדם. פבל אורלוב שירת בצבא, שירת בקבע אבל עבור מדינת ישראל הוא לא נחשב יהודי ולכן לא יוכל לקבל קבורה יהודית. למרות זאת, אחותו מירי ומשפחתו רוצים לתת לאח שנרצח הלוויה ראויה ולמרות שאסור להם לשבת עליו שבעה, הם פונים לחברים מחיפה, מהצבא שיבואו ויחלקו כבוד לפבל. וכך פנתה מירי ברשתות וכתבה: אח שלי נרצח בשבת בערב.  אני מחפשת את החברים שלו, את החברים מנתניה, חיפה, נצרת עלית או פרדס חנה, את החברים מהצבא, מהקבע, ששירת איתם, שחי איתם כל כך הרבה שעות וימים. אני מחפשת אתכם כי אני רוצה שיזכרו אותו ככה. ככה טוב. ככה מחייך. ככה בן אדם נהדר. ככה אבא שאוהב את הילדים שלו. ככה גבר. ככה חבר אמת. ככה חייל נאמן. ככה נשמה. ככה ילד. ככה.
 

זה אח שלי, פבל אורלוב ואני צריכה אתכם שתעזרו לי. לשתף, להעביר, לשאול… למצוא את האנשים והחברים ולתת לו ללכת מכאן כשזוכרים לו את הטוב, כשאומרים עליו מילים טובות.

אח שלי לא הייה יהודי ולכן לא נוכל לשבת עליו שבעה, אבל אודה לכם אם תוכלו להגיע ולנחם”.

ההלוויה ל פבל מתקיימת בשעה זו בבית העלמין “תל רגב” חיפה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות