קליש רותם תקיים היום שימוע למנהלי “דור כימיקלים” בעקבות דליפת הגז. פעילים ירוקים: “כל חיפה מרושתת בצינורות מסוכנים מתחת. עד שהמפעלים לא יעברו, הכל זה לשם הצגה”

ראש העיר חיפה, ד"ר עינת קליש רותם, הוציאה אמש לדור כימיקלים זימון לשימוע בהתאם לסמכותה לפי חוק רישוי עסקים וזאת, טרם קבלת החלטה על ביטול רישיון העסק. לשימוע אשר יתקיים היום אחר הצהריים הוזמנו מנהלי החברה, המחזיקה והמתפעלת את קו הגז התת קרקעי שדלף במפרץ חיפה בסוף השבוע וכן, הוזמנו כל גורמי הממשל הרלוונטים שמטפלים בנושא. בזימון מבהירה עיריית חיפה כי תוצאה אפשרית של ההליך הינה ביטול הרישיון הזמני והוצאת צו סגירה מיידי לחלק ממתקני החברה.  

אולם פעילים של העמותות הירוקות מבהירים כי מדובר בעוד אחד מיני השימועים שהתקיימו לאותם מפעלים עוד בשנים של ראש העיר יונה יהב, שימועים שנעשים לשם “הצגה” לדבריהם ואין להם כל תכלית והסיבה: “כבר עשרות שנים מתחת לחיפה מבעבעת רשת של צינורות מסוכנים, שהם פצצה מתקתקת בעלת מימדים הרסניים. עד שכל זה לא יעקר ויעבור מפה, אף שימוע לא תהיה לו משמעות. כי הצינורות הם לא רק של ‘דור כימיקלים’ אלא של שת”ן, בז”ן, נמלי ישראל ועוד. אז השימוע היום הוא בגדר הצגה ויציאת ידי חובה. קליש רותם צריכה לזמן את משרדי הממשלה ולא את דור כימיקלים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות