רוב מכריע של תלמידים הגיעו למבחני המיצ”ב. נרשמו נתונים גבוהים במחוז חיפה ובכל הארץ

משרד החינוך הודיע, כי רוב מכריע של התלמידים בכיתות ה' ו-ח' נבחן היום במבחני המיצ"ב בשפה אנגלית, מעל לכ־85% נוכחות. בית הדין לעבודה קבע כי המיצ"ב מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות הלימודית של בית הספר, ועל כן ימשיך להתקיים כסדרו גם ב־21 במאי (יום שלישי הבא) במקצוע מתמטיקה. לצד זה, משרד החינוך בוחן מודלים חלופיים להערכה של  בתי הספר, ובתוך כך יצא לדרך עם עבודת הצוות המקצועי בו יושבים מומחים לחינוך ונציגי מנהלי בתי ספר. במקביל, קיים המשרד הליך היוועצות ציבורי לקבלת תובנות בהיקף רחב, בין היתר באמצעות אתר התייעצות אינטרנטי,  קבוצות דיון בהשתתפות הורים, תלמידים וצוותי חינוך והתייעצות עם מומחים.

ד”ר סער הראל, מנהל המחוז ציין: “אני רואה חשיבות לתהליך ההערכה החיצונית, תהליך המדייק את מידת האחריות, השקיפות ומחדד את המעקב אחר השינויים אותם עוברת מערכת החינוך על רמותיה השונות, זאת לצד טיפוח תרבות ההערכה פנימית בית ספרית לבחינת התהליכים המתרחשים במוסד החינוכי בהקשר הייחודי שלו ובהתאם לכך לקדם בו את התערבויות פדגוגיות.

אני שמח כי ההורים הבינו את חשיבות כלי זה והמיצ”ב במחוז חיפה עבר באופן חלק וללא שיבושים. בנוסף, בימים אלו יחל תהליך היוועצות עם הורים, מנהלים, מורים, תלמידים בעניין. תודה למנהלים ולצוותי החינוך על עבודה חינוכית במיטבה לאורך השנים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות