שוברים כלים: הפגנת הורים מול בניין עיריית חיפה במחאה על מחירי הקייטנות. “תודות לקליש נשלם עוד 24 אחוז”

הורי ילדי חיפה גילו לתדהמתם שעיריית חיפה החליטה להחליף את מפעילת הקייטנות "מתנ"ס נווה יוסף" במפעילה אחרת. זה לא היה מפריע להם, אלמלא המשמעות הייתה שעלות הקייטנות בקיץ עבור הילדים תהיה גבוהה ב-24 אחוזים לעומת שנה שעברה. המשמעות שלהורי ילדי הצהרונים הובטח בחוזה כי העלות תהיה אחרת. ואם לא די- בעוד המחיר עלה, אורך הקייטנה התקצר. אז ההורים החליטו שלאחר שפנו אינספור פעמים למחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני ולראש העיר עינת קליש רותם, ולא נענו כלל ולא קיבלו תשובות על העלאת המחירים בעוד בערים אחרות מסבסדים ומורידים את מחיר הקייטנות, הם החליטו לשבור את הכלים. וכך בימים אלו מתארגנת הפגנת הורים בחיפה מול עיריית חיפה ומול לשכת ראש העיר, עינת קליש רותם. ההפגנה תתקיים ב-23.5. אגב, אותה סיגל ציוני הייתה סגנית מחזיקת תיק החינוך בקדנציה של יונה יהב ומכירה את עלות הקייטנות בשנים עברו.  

וכך כותבים ההורים: “המטרה – דרישת תשובות מראש העיר ד”ר עינת קליש ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני ובנוגע למחירי הצהרונים בחיפה! השנה עלות הקייטנה עד 21/07 היא 1,180 שקל לעומת שנה שעברה שבה על כל חודש יולי (כולל יומיים באוגוסט) העלות הייתה 950 שקל, כלומר שמדובר בתוספת של 230 ש”ח, המהווים תוספת של 24 אחוז מהמחיר של השנה שעברה. מדד המחירים לצרכן עלה מאפריל 2018 עד אפריל 2019 בשיעור של 1 אחוז בלבד ולכן תמוה הדבר שבעיריית חיפה מעלים בצורה כה דרמטית את מחירי הקייטנות.
ראש העיר – בכבודה ובעצמה טוענת כל פעם מחדש כי ‘קיבלנו ירושות לא פשוטות’. האם היא רצינית? מי אם לא מחזיקת תיק החינוך שאת מנית הייתה אחראית על הכל כולל הצהרונים בקדנציה הקודמת של יהב ותפקדה כסגנית מחזיקת תיק החינוך!?!?”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות