סיוט העצמאות: פקקים ותנועה עומדת בעיר התחתית בחיפה, בעקבות החלטת העירייה לסגור רחובות שלמים

החלטת עיריית חיפה לקיים את חגיגות העצמאות בעיר התחתית נותנים את אותותיהם. בעלי עסקים רבים כבר התלוננו על פגיעה קשה עקב החלטת העירייה לסגור רחובות שלמים,  חלקם כבר לפני מספר ימים ואחרים מאתמול.  התוצאה:  אין גישה לעסקים ולאורך היום פקק תנועה בלתי אפשרי עם תנועה עומדת בעיר התחתית. סער,  תושב מרכז הכרמל מספר:  "שמנו ווייז.  בפעם הראשונה כדי להגיע הביתה,  נאלצנו לעבור דרך מנהרות הכרמל בעיקוף מטורף.  מי משלם על כך העירייה?".  

אלא שיש רבים שסבורים שהשעות הקשות ירשמו בערב,  עם פתיחת הבמה המרכזית,  מצוקת החניה שקיימת בעיר התחתית והקושי של משפחות עם ילדים להגיע מהכרמל לעיר התחתית.

על כך יש להוסיף גם את ביטולן של כמה במות שהיו בשכונות,  כמו גן אופירה.  דבר שיכביד עוד יותר על אלו שירצו לחגוג בבמה בתחתית.  “גן אופירה הקל על התושבים במקום.  אבל אותנו כבר לא סופרים”,  אומרת ליטל.  “אז אמרנו השנה לילדים שאין במה ואין כלום.  איך נגיע עם שלושה ילדים קטנים לעיר התחתית?”

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות