צפו: אין בושה: גנבו כרטיסי אשראי מחולים באשפוז ויצאו למסע בזבוזים

https://youtu.be/tJRXbjkZbTI
השבוע הגישה המשטרה כתב אישום על ידי יחידת התביעות המחוזית נגד תושב נהריה בן 56 החשוד ב-6 מקרים שונים של גניבות ממטופלים בבית חולים הלל יפה בחדרה, כאשר עפ"י כתב האישום, החשוד ניצל את מצבם הבריאותי של המאושפזים, גנב את התיקים והארנקים ולאחר מכן יצא ל"מסע קניות" באמצעות כרטיסי האשראי שנמצאו בתיקי המטופלים.

כאמור, שבוע שעבר הגישה המשטרה כתב אישום נוסף, הפעם נגד חשוד תושב הקריות אשר אף הוא גנב על פי החשד ארנקים ממטופלים בבית החולים, הפעם בנהריה.

הודות לשתוף פעולה מקצועי עם מחלקות הבטחון של בתי החולים, נהריה, הילל יפה ורמב””ם, סרטון האבטחה בו נצפה החשוד, הופץ לבתי חולים אחרים באזור והתברר כי החשוד פעל גם במרכז הרפואי רמב”ם בחיפה.

החשוד נעצר ושבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו, כאשר בחיפוש בביתו נתפס חומר רב החשוד כגנוב.המשטרה מבקשת מהציבור לשמור על חפצים יקרי ערך וכרטיסי אשראי, במקום הקשה להשגה וככל שנמצאים במקום ציבורי, לוודא כי רכוש זה נמצא במקום הקרוב לבעליו באופן שמור.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות