לא תאמינו מה ענו בעיריית חיפה לתושב קריית חיים שדיווח על נחש שמסתובב ליד בית ספר יסודי

תושב קריית חיים טייל אתמול בצהריים ברחוב ששת הימים במקום ושם, ליד שביל של בית ספר יסודי במקום, הוא מבחין בנחש לא קטן. כתושב ואזרח למופת הוא מיהר להתקשר למוקד 106 של העירייה ולדווח על כך ולבקש שיגיע למקום מיד גורם שיסיר את הנחש ממקום שבו מסתובבים גם ילדים רבים. אלא שאותתו תושב נדהם לשמוע את תשובת המוקדן שהסביר לו בנועם כי הנוהל מורה שאותו אזרח יישאר במקום ויעקבו אחר הנחש ויהיה "בקשר איתו" - עם הנחש כן? עד שבמוקד ימצאו לוכד נחשים שיגיע אם בכלל מקום ולא ידוע מתי.  

אותו תושב ניסה להסביר למוקדן שהוא לא מוכן להסתכן ולהיות קרוב לנחש ובכך לסכן את עצמו ושמצידו ישלחו למקום במיידי פקח עירייה.

יוחאי מספר: "הדגשתי באוזניו שזה שביל גישה לבית ספר יסודי ואם יצטרכו לתת תשובה איך ילד הוקש, אז לא תהיה תשובה. כמובן שזה לא עזר".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות