איך רזית פי 2: אמא ובת השילו יחד 25 ק”ג ב-4 חודשים

מלי עוקש מקריית חיים רצתה שבתה אופיר תרד במשקל וכדי לתת לה מוטיבציה נרשמה גם היא לסדנאות של גורו הכושר ליטל פרגן - וכעבור 4 חודשים שתיהן השילו 25 ק"ג

מלי עוקש פנתה למאמנת הכושר ליטל פרגן, מפתחת שיטת L2Power, רק כדי לעזור לבתה, ולא לצורך שינוי בעצמה. כשהגיעה לפגישה עם ליטל נאמר לה שמי שלא רוצה באמת לא יכול להצטרף, ואם אופיר איננה רוצה לא תוכל להיכנס לסדנה. לאחר היסוסים רבים, מחשבות וחששות החליטה שתצטרף גם היא לסדנה של ליטל ותתפוס את המקום האחרון יחד עם בתה אופיר. כל זאת כדי לתת מוטיבציה לבתה לרדת במשקל.

"הגענו לסדנה אינטימית - היינו רק 10 משתתפות", מספרת האם. "כולן חמודות, נעימות ומסבירות פנים. ואת האמת שגם כולנו התחלנו מ-0. בדיוק באותה רמה. ליטל פתחה את הסדנה ביישור קו, והסבירה לנו כי הכל תלוי בנו בסופו של דבר וכי התהליך אותו אנו עומדות לעבור הוא תהליך משנה חיים. באותו הרגע לא הבנתי למה היא התכוונה. עברנו בתי ואני חוויה משנה חיים במשך חודשיים".

מה הכוונה בחוויה משנה חיים?

"זו לא דיאטה, זה לא תפריט רגיל שהיה לנו בקבוצות הרזיה והכושר פשוט שונה, אחר מכל אימון שחווינו. פעם ראשונה בחיים שאני מתאמנת וכיף לי. שלא לדבר על אופיר שמגיעה היום 3 פעמים בשבוע מרצונה החופשי".

עוד מוסיפה האם: “ליטל לאורך כל הסדנה דאגה לחוש את אופירי שלי, לשלוח לה הודעות, לדרבן ולדחוף אותה קדימה”.

מה למדת בסדנה?

“בסדנה ליטל לימדה את השיטה שלה איך להתמודד מול אכילה רגשית, מה לעשות במסעדות, איך לגשת לאוכל, וראיתי את אופיר מתאהבת באורח חיים בריא עם הזמן.

פעם הייתי מעירה לאופיר על אוכל משמין ועכשיו התהפכו היוצרות היא החלה לשמור עליי. ליטל שינתה את החשיבה שלנו וזו ההצלחה האמיתית שלה, מכיוון שאנחנו אוכלות הכל. פחמימות, לחם, מתוקים כולל שוקולד, גבינות ואפילו עוגות”.

ומה לגבי המשקל?

“המשקל האיר לנו פנים ובסוף הסדנה השלתי 7.5 ק”ג ממשקל גופי ואופירי שלי השילה 9. לאחר הסדנה המשכנו לסדנת המשך (תוכנית שימור) בלי לחשוב פעמיים עם התחייבות ארוכת טווח ועם התמיכה של ליטל. כיום אני 10.5 ק”ג פחות ואופיר 13 ק”ג פחות והיד עוד נטויה. ירדתי 2 מידות במכנסיים ואופיר ירדה 3 מידות. אין הרגשה טובה מזו. ההחלטה הכלכלית הכי טובה שעשיתי עבורי ועבור הבת שלי”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close