פוענח הרצח הכפול של שני גברים בדירה בקיבוץ גלויות בחיפה. השכן מאוקראינה רצח את השניים באכזריות בגלל ויכוח סתמי

ניתן לפרסם כעת עם סיום החקירה והסרת צו אסור הפרסום, כי משטרת ישראל פענחה את הרצח הכפול ברחוב קיבוץ גלויות בחיפה,  בו נרצחו באלימות אולג מיטקו ז"ל, יליד 1966 ויורי גניפה ז"ל, יליד 1968, ועצרה חשוד ברצח, שהיה שכנם, רומן בן בוריס גוריונוב בן 37, תושב ארעי מאוקראינה.
לפני חודש וחצי קרובת משפחה של אחד הנרצחים התקשרה בשעה 23.00 למשטרה לאחר שלא הצליחה לקבל מענה מקרוב משפחתה. השוטרים שפרצו לדירה בה הוא התגורר ברחוב קיבוץ גלויות גילו את גופתו ולאחר זמן קצר גילו גופת גבר נוסף.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עורכי הדין  טל עופר  יובל לביא, עולה כי ביום  15/03/19, סולק הנאשם על-ידי בעלי הדירה בה התגורר, ברחוב החלוץ 59 בחיפה, מאחר שלא שילם את שכר הדירה. בעקבות כך, ועל רקע הכירות עבודתם המשותפת בעסק להרכבת במות,  פנה הנאשם לאולג, ובקש ממנו להתגורר בדירה. אולג הסכים, והשניים סיכמו כי הנאשם ישכור חדר תמורת תשלום חודשי קבוע. עוד באותו היום שהה הנאשם בחדר לאחר שהביא חלק מחפציו האישיים לדירה. למחרת היום, החל משעות אחר הצהריים המוקדמות, ועד למותם, שהו המנוחים בדירה, ושתו משקאות אלכוהוליים. בסביבות השעה 21:45 התווכחו הנאשם ואולג בצעקות, בחדר המדרגות מחוץ לדירה, ובשלב מסוים נכנסו לדירה ובהמשך התפתח עימות בין הנאשם לאולג.

בתום חקירה סמויה וממוקדת שניהלה המשטרה בחודש וחצי האחרונים, תוך שילוב מערכי חקירות ומודיעין, זיהוי פלילי ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים שברשות היחידה המרכזית במחוז חוף, עצרה המשטרה את החשוד, בחשד לרצח השניים.
עוד עולה מכתב האישום הדרך האכזרית בה החשוד רצח את השניים: “על רקע העימות, במהלך השהייה בדירה, בשעה שאינה ידועה, אחז הנאשם בסכין אחת לפחות, שאורך להבה הוא לפחות 10 ס”מ ודקר למוות את אולג ויורי. לאחר שרצח את המנוחים, הותיר הנאשם את גופותיהם מוטלות בחדר, כשהוא יוצא ונכנס לדירה, לסירוגין, עד אשר נעצר ביום 18/03/19, סמוך לשעה 23:00 על ידי המשטרה.
הפרקליטות ביקשה מבית המשפטלהורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות