סערה: לאחר שאחת הסייעות הודתה כי הכתה תינוקת בת חצי שנה במעון בחיפה, שתי הסייעות הורחקו רק ל-45 מטיפול בילדים. ההורים זועמים

אתמול בית משפט השלום בחיפה החליט לשחרר למעצר בית את שתי הסייעות שחשודות בהכאה והתעללות בתינוקת בת חצי שנה, שהייתה תחת טיפולן במעון ילדים פרטי בחיפה. כזכור, האירוע הגיע לידיעת המשטרה ביום ראשון בערב, לאחר שאביה של הפעוטה בת החצי שנה שלקח אותה מהמעון הבחין בחבלות בפניה. הוא מייד דיווח למשטרה. השוטרים שהגיעו למעון-פעוטון, לקחו את צילומי מצלמות הגן וראו כי אכן יש עדויות להתעללות בפעוטה. כבר בראשון בערב נעצרו שתי המטפלות-סייעות החשושות במעשים. לאחר חקירה קצרה אחת מהן הודתה במעשה. אתמול, בדיון להארכת מעצרן הודיע השופט כי הן משוחררות למעצר בית. אלא מה שהסעיר את הורי ילדי הפעוטון היא העובדה שהוא אסר עליהן לטפל בילדים במשך 45 יום בלבד, זאת למרות שאחת מהן כאמור הודתה במעשים.  

כמו כן, בעלי הפעוטון הודיעו לשתיים כי הן מפוטרות לאלתר, אבל זה לא מנע את הסערה.

אחת מהאימהות שבנה בן התשעה חודשים נמצא באותו פעוטון פנתה ל”ניוזים צפון” וסיפרה: “אנחנו לא ישנים מאז שהאבא סיפר לנו מה קרה לבת שלו. אם הן הרביצו לתינוקת אחת, הן גם עשו את זה לאחרים בטוח. אלו תינוקות שלא יודעים לדבר ולא יכולים להתלונן. למה מרחיקים אותן ל-45 יום? אחרי 45 יום הן לא יהיו אלימות? למה הן צריכות לחזור לעבוד עם ילדים, שיפרסמו את הפנים והשם שלהן”.

הורים אחרים גם הביעו כעס על כך שהשתיים יוכלו לחזור לעבוד עם ילדים למעשה אחרי חג הפסח: “לא יתכן שירביצו לתינוקות בלי הגנה ויתנו להן לחזור ככה הביתה ולחזור לעבוד בגני ילדים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close