עיריית קריית ביאליק במיזם חדש – משורר בעירו

עיריית קריית ביאליק החליטה לצאת בקול קורא למשוררים תושבי העיר כדי לבחור את יצירתם שתתפרסם על גבי לוחות שיתלו על מבני חינוך ותרבות ובפארקים ציבוריים.

במסגרת המיזם הותקן  על קיר בניין העירייה לוח ועליו מילות השיר "בית", שכתב המשורר יליד הקריה, שחר מריו מרדכי.

יוזמה זו מצטרפת ליוזמות נוספות של העירייה כגון טיילת רבין בה פרוסים עמדות עם סיפורי הילדים מהפרויקט :"ילדי קריית ביאליק מספרים".

ראש העירייה אלי דוקורסקי מסר: “בכוונתי להרחיב את המיזם  של שירי משוררים למקומות נוספים במרחב הציבורי. כך נעודד כתיבה וקריאה אצל התושבים. מהיום שנבחרתי לתפקיד ראש העיר החלטתי להשקיע בעידוד הקריאה החל מהגיל הרך.

מעל עשור מדי שבוע אני מבקר בכיתות א’ בעיר ומקריא להם ספר בשעת סיפור. במהלך השנה נאספים סיפורים פרי עטם של הילדים ואנו מפרסמים אותם בספר המחולק בסוף השנה לנשיא המדינה, לשר החינוך ולתלמידים עצמם. הפרויקט החדש הוא נדבך נוסף להעלאת קרנם של אנשי הספר, סופרים ומשוררים של עירנו”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות