תחרות הנואם הצעיר בבית הספר "גורדון"

בבית ספר "גורדון" התקיימה תחרות "הנואם הצעיר" בשיתוף מועדון "רוטרי" קישון, בה השתתפו תלמידי כיתות ה-ו. צוות השופטים הורכב מנציגי "רוטרי" ביניהם נשיא הארגון, דודו שגיא וצוות בית הספר.

בתחרות זכתה התלמידה נועה רייספלד והיא תייצג את מועדון "רוטרי קישון" בתחרות המחוזית.

במסגרת התוכנית לומדים התלמידים את עקרונות השכנוע והרטוריקה וכן בניית טיעונים משכנעים המעודדים את תרבות השיח, העשרת השפה, פיתוח מסוגלות ועידוד מצוינות בית ספרית.

בית ספר "גורדון" נבחר לבית ספר מצטיין במחוז והוא מועמד לפרס חינוך ארצי בזכות פדגוגיה איכותית ותהליכי הלמידה המופעלים עבור התלמידים המצטיינים והמתקשים כאחד.

לדברי מנהלת בית הספר ליאורה בנארי: "השבחת השיח בקרב תלמידנו הוא אתגר מרכזי בחינוך הדור הצעיר. בית הספר ימשיך להעמיק ולהשביח את יכולות התלמידים כחלק מהתפיסה הפדגוגית הייחודית הבית הספרית – חינוך ליצירתיות ובאמצעותה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות