רונן נודלמן מונה כמנהל החדש של מחוז חיפה וגליל מערבי ב”כללית”

רונן נודלמן הוא מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של "כללית". נודלמן, תושב רמת ישי ובעל תואר שני בניהול מערכות בריאות, עבר לאורך כל שדרת הניהול במחוז, והוכתר כמנהל מצטיין. יחליף את אלי כהן העוזב לשוק הפרטי

מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דוידסון הודיע שניהול מחוז חיפה וגליל מערבי, הגדול בארץ מופקד מעתה בידיו של רונן נודלמן, אשר משלב ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכללית והיכרות טובה עם המחוז. רונן, תושב רמת ישי, נשוי ואב ל-3, הינו בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל מערכות בריאות, אותו סיים בהצטיינות. הוא דוגמה למי שעשה את כל הדרך בכללית: החל את דרכו במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית בשנת 1999 ככלכלן, לקח חלק ביוזמה פורצת דרך בזמנו להקמת יחידת הביזור במחוז. בהמשך, היה עוזר מנהל המחוז דאז, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת אשר שבגליל המערבי ואז קודם לניהול אדמיניסטרטיבי של כללית במחוז הצפון ובהמשך ניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז ירושלים, תפקיד אותו מלא עד לפני כשנה, אז שב למחוז חיפה וג"מ כמנהל אדמיניסטרטיבי. עתה, לאחר שמנהל המחוז אלי כהן החליט לצאת לדרך חדשה מחוץ לכללית, במסגרת השוק הפרטי, נבחר רונן על ידי דירקטוריון כללית כמנהל המחוז. ניהול מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית כמוהו כניהול אחת מקופות החולים הקטנות ברמה ארצית, בהיותו הגדול בארץ, עם כ-750 אלף מבוטחים, בפריסה גיאוגרפית גדולה מישובי חוף הכרמל בדרום ועד ראש הנקרה בצפון, כולל ישובי הגליל המערבי וחלק מישובי העמק, כמו יוקנעם וקרית טבעון וכמובן חיפה והקריות. השירות ניתן בכ-220 מרפאות אם של כללית ועוד מאות מרפאות עצמאיות, בהן מתקבלים המטופלים במרפאה הפרטית של הרופא, ללא תשלום נוסף. כמו כן, פועלים במחוז שני מרכזים רפואיים גדולים: לין וזבולון במתכונת ייחודית שמאפשרת ביצוע אבחונים, טיפולים וניתוחים המבוצעים כרגיל רק בבתי החולים, על ידי צוות מומחים משולב עם בתי החולים, כאשר המחוז פועל במתכונת מרחבית, בשיתוף עם בית חולים כרמל, תוך רצף טיפולי החשוב לבריאות המטופלים.

מדובר בניהול אחת ממערכות הבריאות הגדולות באיזור ובארץ, שכן תקציב המחוז הינו בהיקף של כ-4.5 מיליארד שקל וצוות הכולל למעלה מ-3,300 עובדים ועוד אלפי רופאים עצמאיים וספקי שירות רפואי.

“קהל המטופלים והמטפלים הינו הטרוגני וכולל את כלל צורות ההתיישבות: ערים, כפרים, קיבוצים ומושבים עם ייצוג לכלל המגזרים. איפיון זה מהווה אתגר ניהולי גדול ויש חשיבות בהתאמת השירות לצרכים השונים”, מדגיש רונן. “האתגר גדול עוד יותר כי מדובר באיזור פריפיאלי עם כל האילוצים הנובעים מכך: מחסור ברופאים, בתשתיות, תחלואה גבוהה, אוכלוסיה מבוגרת בחלק מהישובים ועוד. עלינו לתת למטופלים שלנו שירות איכותי, נגיש וזמין, לא פחות ממה שמקבל תושב איזור המרכז ואף מעבר לכך”, מדגיש רונן ומבקש להודות לאלי כהן, המנהל היוצא על כי הוא מוסר לידיו מחוז מצויין. “המשימה היא להמשיך בהישגים אלה ואף למקסם אותם. לשמחתי, יש כאן צוות מעולה במטה ובשטח ויחד נוכל לשפר עוד ועוד את השירות למטופלים.”

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close