נעצרו רוצחיו של מוסא חטיב בקריית טבעון. חטפו נהג מונית באיומים כדי שיבריח אותם מזירת הרצח

https://www.youtube.com/watch?v=bdRZg9KyiOk
בהתאם להסרת צו אסור הפרסום בסיום החקירה, כי היחידה המרכזית של מחוז חוף במשטרת ישראל פיענחה את רצח מוסא חטיב, תושב נצרת בן 60, שנורה למוות בקרית טבעון לפני כשלושה שבועות. אתמול הוגשה לבית המשפט הצהרת תובע נגד 3 החשודים ברצח. כאמור, בתום חקירה סמויה וממוקדת שניהלה המשטרה, שכללה שילוב מערכי חקירות ומודיעין, זיהוי פלילי ואמצעים טכנולוגיים שברשות היחידה המרכזית, נעצרו שלושת החשודים, בהם: תושב קרית טבעון בן 36, תושב בסמת טבעון בן 22 וקטין תושב הצפון כבן 17.

מהחקירה עולה כי על פי החשד, בין המנוח לחשודים התקיים סכסוך על רקע פלילי ולאחר שהצדדים קבעו להיפגש בקרית טבעון, פתח אחד החשודים בירי והרג את המנוח.

עוד עלה בחקירה, כי לאחר הירי עצרו הקטין וחשוד נוסף באיומי נשק נהג מונית שעבר במקום ואילצו אותו להבריחם מזירת הרצח.

החשודים נעצרו כעבור ימים מספר ומעצרם הוארך עד יום חמישי הקרוב (21.2), כאשר אתמול הוגשה נגדם הצהרת תובע בגין המיוחס ובכוונת פרקליטות מחוז צפון להגיש נגדם כתב אישום בימים הקרובים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות