ביקור חינוכי בקריית חיים ובקריית ים

כחלק מקידום הראייה המוניציפלית קיים הבוקר מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב ביקור מקצועי במוסדות חינוך על כלל הרצף החינוכי בחיפה (קריית חיים) ובקריית ים. מנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל הוביל את הביקור שבו לקחו חלק גם נציגי הנהלת המחוז, מפקחי היישובים ומנהלי מחלקות חינוך ביישובים. מנהלי מוסדות החינוך הציגו בפני המבקרים את החוזקות והאתגרים, את המדדים הבית ספריים, הקשיים, הצרכים ואת התכניות החינוכיות השונות, מנכ"ל המשרד ניהל שיח עמוק עם המנהלים ואנשי חינוך כאשר הנושאים העיקריים אשר עלו הם: מאפייני המוסד החינוכי, מרחבי למידה, מדדי מקצועות הליבה, כוח האדם, תיק תכניות לימודים, חוגים והחינוך הבלתי פורמלי, היום ננעל בשני מעגלי שיח עם רכזי מקצועות מן המחוז.

מנהל מחוז חיפה ד”ר סער הראל מסר: “היה ביקור מצוין ומשמעותי, דייקנו לפרטים את כל מה שרצינו לדייק, קיבלנו תמונת מצב חדה וברורה של האתגרים והחוזקות בכל מוסד לצד הבמה אשר ניתנה למנהלים ואנשי החינוך להעלות לדיון כל נושא אשר על לבם, אני רוצה להודות למנכ”ל על הביקור ועל התובנות הרבות שהעלה במשך היום ולכל מי שעמל על הכנת הביקור”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות