בנו ריינהורן, מאמן כדוריד לילדים מהרצליה חשוד באינוס ועבירות מין ב-140 ילדות מגיל 9 שהכיר דרך הרשת

במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על חפים מפשע בכלל, וקטינים בפרט, מפני פגיעות ברשת, בשיטות מגוונות, נעצר, בשבוע שעבר, בנו ריינהורן תושב הרצליה בן 35, אב לשני ילדים קטנים בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בכ-140 ילדות בין הגילאים 9-15 שאותן פיתה בהיכרות ברשת. בין העבירות המיוחסות לו: אינוס, הטרדה מינית, מעשה סדום, מעשה מגונה, עבירות מחשב ועבירות נוספות.
מדובר באחת מפרשיות הפדופיליה החמורות והקשות ביותר, הן מבחינת חומרת העבירות והן מבחינת היקף הפעילות, שנחשפו במשטרת ישראל בהקשר של עבירות מין כנגד קטינות באמצעות רשת האינטרנט.
על פי החשד, נהג ריינהורן - שעבד כמאמן קבוצות כדוריד לילדים - ליצור קשר עם קטינות באמצעות הרשתות החברתיות תוך התחזות לאחר. לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול בוטה של תמימותן ורצונן לדגמן ולהתפרסם, נהג החשוד לשדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עד כדי ביצוע מעשים מגונים ומעשי אינוס.
ריינהורן, פעל מספר שנים באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה על מנת להונות את הקטינות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה וכך ביצע את העבירות המיוחסות לו, תוך ניצול תמימותן. כל זאת, תוך שהחשוד משדל את הקורבנות לשמור את הדברים בסוד ולא לשתף את הוריהם.
במספר פעמים בהם ניסו הורים או בני משפחה ליצור קשר עם החשוד ולהתעמת אתו, ניתק החשוד את הקשר וחסם כל אפשרות ליצור עמו קשר.

מדובר בחקירה סמויה ומורכבת, המתנהלת במשטרת ישראל מזה מס' חודשים, במהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים ואחרים בארץ ובעולם וכך הצליח צוות החקירה לפצח את זהותו ואף לאתר וליצור קשר עם למעלה מ-140 קטינות, איתם יצר קשר החשוד.
החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.
מדובר כאמור בחקירה סמויה שארכה חודשים ארוכים במאמצים להגיע אל החשוד, תוך איסוף ראיות מפלילות בנוגע לעבירות המיוחסות לו. החשוד נעצר בשבוע שעבר, ויובא היום להמשך הארכת מעצרו.
היום, בדיון בבית המשפט המחוזי בלוד, הוסר צו איסור הפרסום, והותרו לפרסום פרטי הפרשה והחשוד. אתמול, בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של החשוד עד ליום ב'.
בשלב זה, לצד חקירת החשוד ובחינת חומר הראיות, ממשיכים במיקוד מאמץ חקירתי, בין היתר גם באיתור וגביית עדויות מקטינות נוספות שייתכן והחשוד יצר עימן קשר או פגע בהם, בהתאם לחשדות המיוחסים.
מדובר בחשוד שפעל לאורך תקופה ארוכה ברשתות החברתיות, ותחת זהויות שונות, ויצר קשר עם קטינות תוך שהוא מציע להן לקחת חלק בדוגמנות ופרסום.
החשוד, תושב הרצליה (35), נשוי ואב לשני ילדים קטנים, כאמור משמש מזה שנים כמאמן כדור יד של קבוצות ילדים ונוער, והוא עובד עיריית הרצליה.
משטרת ישראל מתריעה בפני הציבור: "לאור דפוס פעולתו הסדרתי של החשוד, ככל שעולה חשד בקרב הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו' כי ייתכן וקטינה/ קטין נוספים נפלו קורבן להונאה רשתית מסוג זה נא לפנות בהקדם למוקד 105 (מוקד לפניות לדיווחים על אלימות רשתית של משטרת ישראל) לגבי כל חשד או חשש באשר הוא".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות