"באתי לרצוח" צרח תושב חדרה בזמן שניסה לדרוס למוות שוטר…בתחום תחנת המשטרה עצמה!

המשטרה עצרה אתמול בתחום תחנת משטרת חדרה,  תושב חדרה כבן 40 בחשד לעבירות סיכון אדם בנתיב תעבורה, איומים, תקיפת שוטר ועוד. כל זאת, לאחר שהחשוד הגיע בשעות הצהריים אל תחנת המשטרה בחדרה, במטרה "להרוג שוטר"* (כפי שקרא לעבר השוטרים בהגיעו לחניון התחנה), זאת לטענתו כנקמה על כך שלפני כחודש נעצר על ידי אחד השוטרים בתחנה, בגין הפרעה לשלום הציבור בשעת לילה ותקיפת שוטרים.
כאמור, האזרח הגיע ברכבו אל התחנה, פרץ ושבר מחסום משטרתי, פגע בכלי רכב בחניה, בעט בדלת הניידת וניסה לדרוס שוטר עד לשלב מעצרו, עת ניסה לטפס על גדר התחנה ולברוח.

החשוד נעצר והבוקר הובא אל בית המשפט השלום בחדרה בבקשה להאריך את מעצרו. מעצרו הוארך בארבעה ימים.
מסתבר שתיעוד לכל זה יש ברשת, כפי שבמשטרה סיפרו: "סרטון המתעד את האירוע בחניה וככל הנראה הופץ ברשת, צולם על ידי גורם שאינו משטרתי. משטרת ישראל רואה בחומרה כל ניסיון לפגוע בעובדי ציבור על רקע תפקידם ותפעל למיצוי מלוא חומרת הדין עם אלה המסכנים את בטחון הציבור בכלל ואת שלום השוטרים, בפרט".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות