במערכת הבחירות בחדרה לא משמיצים

בעקבות הבחירות הסוערות ובמיוחד בעיר כה מורכבת כמו חדרה, החליט המועמד לראשות העיר, איקי צור, להיות הראשון מבין המתמודדים שחותם על האמנה להתחייבות לקמפיין הוגן ולא משמיץ. "אני מקווה המתמודדים הנוספים בעיר יצטרפו אליי ואל חברנו המתמודדים בערים נוספות ברחבי הארץ".

צור הוסיף שכקצין משטרה לשעבר (תת ניצב בדימוס) הוא מכיר מקרוב את כוחה של המילה. את יכולתה להפוך קהילה וציבור אנשים נורמטיביים להמון זועם. את פגיעתה של המילה הנאמרת כלאחר יד, מתוך רכילות מרושעת, בקרוביהם ובבני משפחה של מתמודדים למשרה ציבורית. "אני יודע שהתנהלות גסה במערכת הבחירות, השפעתה על העיר נמשכת זמן רב גם לאחר שהבחרות הסתיימו ופוגעת ביכולתה של העיר להתנהל ברמה גבוהה.
בהיותי גם איש חינוך (שירתי כקצין חינוך ראשי של משטרת ישראל), אני יודע שניתן גם אחרת. אני מתכבד לחתום על האמנה ולקובע נורמות התנהגות ערכיות בשיח מכבד בחדרה".
צור מזמין מועמדים ומועמדות נוספים בעיר, להצטרף ולחתום על האמנה.

צילום: נמרוד גליקמן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות