טביעה שנייה היום בחופי נתניה: צעיר בן 18 במצב קשה, לאחר החייאה, בעקבות טביעה בחוף סירונית

בשעות הצהריים דווח על רוחץ במצב קשה לאחר שחולץ מהים, לאחר שטבע בחוף ארגמן בנתניה. הרוחץ הובהל לבית החולים אחרי החייאה. ועתה, לפני זמן קצר, הוזעקו כוחות מד"א טיפול נמרץ ואיחוד הצלה לחוף סירונית, גם בנתניה, עם היוודע טביעתו של צעיר בן 18. המעיר נמשה מהמים כשהוא ללא דופק ונשימה ועם חבלת ראש, ככל הנראה.
חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה וכאשר חזר הדופק מפנים את הטובע לבית החולים לניאדו, כשמצבו מוגדר קשה.

מנהל מרחב שרון במד"א, יוסי רכאח, שהיה במהלך ריצה בחוף והבחין בצעיר שטובע סיפר: "הבחנתי בשני צעירים במצוקה במים כשהמצילים בדרכם אליהם. כעבור רגעים בודדים המצילים משו את שני הצעירים לחוף, כשאחד מהם, צעיר כבן 18 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלתי לבצע בו פעולות החייאה בסיסיות תוך כדי הדיווח למוקד 101 של מד"א על האירוע. צוות הניידת טיפול נמרץ שהגיע במהירות למקום ברכב 4×4 המשיך את הטיפול הרפואי ואת פעולות ההחייאה המתקדמות וכאשר חזר הדופק הצעיר פונה לבית החולים כשמצבו קשה והוא מונשם".
שוב מדובר במקרה בו הרוחצים נכנסו לים ללא השגחת מציל בחוף.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות