הפוסט שמרגש את הרשת: בר ורוני צריכים להתחתן בעוד חודש. לפני חודש גילו אצל רוני לוקמיה קשה. בר: "אם לא ימצא לה תורם מח עצם, בעוד חודש חייה יגמרו. תצילו אותה"

בר ערמון, בחור מהוד השרון ורוני כהן, מהישוב רוניתה שליד כפר סבא, התרגשו לקראת החתונה שלהם שאמורה להיערך בספטמבר בעוד כחודש ימים. אלא שלפני שלושה שבועות, ביקור במיון הפך את עולמם ואת חייהם. בפוסט שכתב בר ערמון היום ברשת, ומתפשט בכל הרשת, הוא פונה לעזרה מיוחדת להציל את חייה של אהבת חייו. דרושים תורמים ממוצא מרוקאי או תימני בגילאי 18-50 שיגיעו ליום התרמה ב-19 לחודש. וכך מספר בר: "רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים. היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה. בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה. הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם.
לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי. אם לא די בכך, התבשרנו שבמידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה. אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי, המון חברים וארגון עזר מציון- מתכננים ב -19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה. המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים. אני מחפש אנשים כמו רוני, שילוב של תימני ומרוקאי, או תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו.  

איך אפשר לעזור לי להציל את רוני:
1. לתת דגימת רוק פשוטה- להגיע ב- 19.08.2018 לאחת מהעמדות שלנו שמופיעות פהhttp://www.save-roni.co.il
או לגשת לבית "אורנית עזר מציון" ברחוב קפלן 40, פתח תקווה, בין 09:00-16:00 בימים א' עד ה'.
כאן אפשר לבדוק אם הפרטים שלך כבר במאגר: https://www.ami.org.il/bone-marrow-registry/check
אם כן, אין צורך לתת דגימת רוק שוב.

2. הרשמה בטופס המקוון- אם אתם מהמוצא המתאים בבקשה הרשמו בטופס הבא, על מנת שנוכל להיות במעקב:
https://drive.google.com/open…

3. לשתף, להפיץ, לספר, לדבר- לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים.

בבקשה תעזרו לי. אנחנו חייבים להציל אותה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות