האם אוהדי כפר סבא יזכו לאצטדיון חדש כמו בערים אחרות? יובל לוי ערך סדרת מפגשים עם מומחים בתחום ומבשר: "זה בר ביצוע אם רק רוצים"

    מזה כחודשיים עורך יובל לוי, המועמד לראשות העיר כפר סבא, סדרת מפגשים עם מומחים בענף בניית מתקני ספורט גדולים, כל זאת במטרה לבחון את האפשרות שגם לעיר כפר סבא יהיה מגרש כדורגל ומתקן ספורט ראוי, במקום מגרש לויטה המיושן. את לוי בסיורים במגרשים שונים בארץ, ובפגישה עם המומחים ליווה בין היתר ראש המטה ביום הבחירות שלו ומנכ"ל הפועל כפר סבא היוצא, יובל קדוש. לוי מספר: "ערכנו שעות על גבי שעות של למידת הנושא על זוויותיו הרבות - כלכלית, גיאוגרפית, מנהלית - וכל זאת בכדי לדעת סופית אם אפשר או אי אפשר לבנות בית חדש, ראוי ומודרני לנו אוהדי הכדורגל הכפר סבאים ולומר תודה לאיצטדיון לויטה. אז אחרי הלמידה ובחינת הנושא מכל צדדיו - אני שמח לבשר כי המסקנה החד משמעית היא כי אפשר לבנות איצטדיון חדש וראוי בכפר סבא".

לוי מתחייב כי מיד עם כניסתו לתפקיד יוקם צוות חשיבה ותכנון ועוד בתקופת הקדנציה הראשונה במידה ויבחר כראש העיר, זאת במטרה להקים איצטדיון עירוני חדש.

אתמול, יחד עם יובל קדוש, סיים לוי סבב סיורים באצטדיונים בארץ,כשהסיור האחרון  נערך בטוטו טרנר בבאר שבע.

האם אוהדי הפועל כפר סבא יזכו לראות איצטדיון שיש בו יותר מיציע אחד ועם מתקנים שמתאימים לשנת 2018? ימים יגידו, בינתיים לוי מציין: "חזון יכול להפוך למציאות רק אם הוא ישים. – והחזון הזה בהחלט ישים".

  יובל לוי ויובל קדוש. ערכו סבב סיורים באיצטדיונים
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות