צעיר מכפר סבא ערך מסע פריצות לא ייאמן למוניות בעיר ודירה ברעננה, עם הספק שהפתיע גם את ותיקי השוטרים

במסגרת פעילות המשטרה לשמירה על בטחון הציבור הנורמטיבי ורכושו, המשטרה עצרה גבר בן 21 תושב כ"ס לאחר שפרץ למוניות ולדירה באזור השרון וגנב רכוש רב ובעל ערך. שוטרים שהגיעו למקום הימצאו של הנאשם בכ"ס, הבחינו כי ברשותו רכוש רב החשוד כגנוב. החשוד נעצר ונלקח לחקירה. בפעילות מאומצת הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר בעלי הרכוש ובכך הובילו לאיסוף ראיות נגד הנאשם במס' אירועי פריצות ולהגשת כתב אישום נגדו ב-5 אישומים בעבירות רכוש.

מכתב האישום עולה כי הנאשם פרץ ל-4 מוניות, 3 מהן נפרצו על ידו באותו היום כאשר הנאשם מגיע לרחוב בורוכוב והגלבוע ברעננה כשהוא מצויד בפטיש, ניפץ את זגוגיות חלונות המוניות וגנב מהן כסף מזומן. אל המונית הרביעית פרץ ברח' שיינפיין בכפר סבא.
במסגרת החקירה של הצליחו החוקרים לקשור את הנאשם לאירוע פריצה לדירה ברח' ויצמן ברעננה כשהנאשם מגיע לדירה ולאחר שווידא כי אין איש בבית, טיפס בסולם אל גג הבניין, ניפץ את זגוגית חלון חדר השינה ונכנס לדירה. בהמשך, גנב הנאשם רכוש רב ובעל ערך לבעליו: מחשב נייד, תיק, משקפיים, מכונת קפה, רמקול, גז פלפל, מעבד מזון, מזוודה ושאר מוצרי מזון.
בסיום החקירה ולאחר שהחוקרים איתרו את בעלי הדירה, הם השיבו להם את רכושם שהיה בעל ערך רב עבורם.
השבוע הוגשו נגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

צילום: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות