רגעי האימה שעברו הלילה על נהג מונית בנתניה שמצא את עצמו עם סכין על הצוואר לאחר שהסיע שלושה נערים בעיר, שלא התחשק להם לשלם

במסגרת מאבק משטרת ישראל בעבירות אלימות ושמירה על ביטחונו של הציבור הנורמטיבי, השוטרים עצרו חשוד בגין אלימות כלפי נהג מונית לפנות בוקר בנתניה.
לפנות בוקר התקבלה במשטרה תלונה מנהג מונית בנתניה, שמסר כי הוזמן לנסיעה לפנות בוקר על ידי שלושה בחורים. כשהגיעו ליעד, הנוסע שישב ליד הנהג איים על הנהג ההמום והודיע לו שלא זו בלבד שהם לא ישלמו על הנסיעה, אלא אף יקח ממנו דברים, תוך שהוא מצמיד לצווארו של נהג המונית סכין.
הנהג הצליח לחמוק ולצאת מהמונית כשנוסעי הרכב ובהם החשוד, נמלטו מהמקום. אז גם הבחין הנהג כי הטלפון הנייד שלו נגנב.

עם קבלת התלונה החלה חקירה אינטנסיבית לאיתורו של החשוד ובחלוף שעות ספורות, בעזרת אמצעים טכנולוגים ומצלמות באזור, אותר החשוד ונעצר. התברר כי מדובר בנער בן 18 מנתניה. הוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה. ברשותו נמצאו גם סמים מסוכנים.
מחר יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה..

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות