האזינו: פרסום ראשון -שר התקשורת איוב קרא עם בשורה בכנס בנתניה לחובבי הספורט: "כל שידורי משחקי המונדיאל בקיץ יהיו בחינם. וגם: מחירי הוט ויס יהיו מכסימום 100 שקל"

https://youtu.be/0KTl40fYdio
בכנס בסניף הליכוד בנתניה, שנערך הערב, בו לקחו חלק השרים גלעד ארדן, ישראל כץ ושר התקשורת איוב קרא, לשר התקשורת היו כמה בשורות. ראשית הוא חזר ותקף את התקשורת בהקשר לנתניהו ואמר: "נמאס מהפייק ניוז וכל השטויות האלו שכל יום מאכילים את השידור. אף אחד כבר לא מאמין להם. אנחנו נביא תקשורת הוגנת כמו ערוץ 20 ועוד ערוצים כאלו".

את הבשורה הגדולה הערב נתן השר קרא לחובבי הספורט והכדורגל בפרט: "הבשורה הנוספת היא שאני הולך לתת לכם לראות את הכדורגל במונדיאל בחינם. תראו כדורגל, מספיק חקירות ומשטרה".

והבשורה לא נגמרה: "אני מקדם ממיר ב-100 שקל שתוכלו לראות 12 ערוצים. אחרי חזרת הכנסת לפעילות במושב החורף, הדבר הראשון שאני אעשה – אני אביאלאישור חבילות שידור להוזלה. אני אכריח את 'הוט' ו-'יס, לתת חבילות שידור של עד 100 שקל, לא עוד 200 פלוס שקלים".

הנוכחים מחאו לו כפיים סוערות על שידורי המונדיאל בחינם וחבילות יס והוט המוזלות שהוא מתכנן לאשר.

 

צילומים ושמע: מערכת "ניוזים"

  השרים גלעד ארדן וישראל כץ. האחד חטף גם ביקורת מראש העיר פיירברג
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות