צפו: הישראלי שמסעיר את הרשת בעולם – הזמין הומלס קשיש לארוחה במקדונלדס, ואלו קראו למשטרה לגרש אותו משם. הישראלי לא ויתר להם

https://youtu.be/110dK3r4UNg
יוסי גאלו הוא ישראלי תושב מירטל בי.', עיר חוף בדרום קרוליינה שבארצות הברית. לפני מספר ימים הוא התהלך ברחוב וראה הומלס קשיש יושב ברחוב. הוא הציע לו שיקנה לו ארוחה בסניף מקדונלדס הקרוב. ההומלס שמח ויוסי גאלו החליט להכניס אותו לסניף, להושיב אותו ולתת לו לאכול ארוחה מלאה על חשבונו ככל האדם.  

אלא שאת מה שקרה הלאה אף אחד לא שיער בנפשו ומשם זה התגלגל לסרטון שמסעיר רבים בעולם.

מנהל הסניף, שניתן לראות בסרטון שאינו הומה אדם כלל, החליט שהומלס אצלו בסניך לא ישב, ולא משנה שהוא שילם כאחרון הלקוח על הארוחה. אז מה עושה מנהל הסניף? הוא קורא להתערבות שוטרים.

למקום נכנסת שוטרת ומבקשת מההומלס שכבר החל לאכול את הארוחה שלו, פשוט לקום ולעזוב את המקום.

כשההומלס הקשיש מנסה לשאול למה, עונה לו השוטרת:"כי אתה מבקש מאנשים שיקנו לך אוכל וזה אסור".

הקשיש ההומלס מכחיש ואז יוסי מצלם הכל ומתחיל להתעמת עם השוטרת, הוא מסביר לה שהוא זה שקנה להומלס אוכל, שהקשיש לא ביקש ממנו דבר.

אלא שהשוטרת ומנהל הסניף שמופיע, מבקשים ממנו לא להתערב וללכת ומתעקשים שההומלס יצא משם.

יוסי לא מוותר וממשיך להתעמת עם השניים וקורא לעבר המנהל: "אני לא אחזור למקום המחורבן הזה".

יוסי העלה כעבור זמן קצר את הסרטון לעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "לפעמים העולם מחורבן".

 

יוסי גאלו. הבחור עם לב הזהב שהזמין את ההומלס וצילם הכל והסעיר את הרשת. צילום: פייסבוק יוסי גאלו

בראיון לאתר "הסאן" המקומי, הוא סיפר: "העליתי את הסרטון ושכחתי ממנו, פתאום אני מסתכל ואני רואה שיש מאות אלפי תגובות ושיתופים מכל העולם – מאוסטרליה, ברזיל. אני שמח שזה מזעזע אנשים רבים.

"הומלס הוא אדם כמוני וכמוך ואם בארצות הברית הנשיא אומר להפוך את 'אמריקה גדולה שוב', זה לא הופך אותנו לגדולים".

יוסי סיפר כי הוא בן אדם שנותן לתת ולתרום וכי הוא חושב שאת החיים הטובים שבנה לעצמו, זה בזכות העובדה שהוא נותן. "יש אנשים אומרים שאני נותן כדי להשוויץ. אדרבה", הוא אומר: "תנו גם אתם ותשוויצו. אם כולם יתנו בעולם כדי להשוויץ, נחיה בעולם של נתינה. לא משנה למה אתה נותן לאחר, העיקר שתיתן".

 

צילומים וסרטון: פייסבוק יוסי גאלו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות