מרדף מהסרטים בבת-ים שנגמר בנס: נמלט מקבלת דו"ח תנועה, נסע על המדרכה ונעצר עם חומרים אסורים

במהלך פעילות יזומה שבוצעה בסוף השבוע על ידי שוטרים בבת ים, הבחינו השוטרים ברכב פרטי שעומד בחנייה המסומנת באדום לבן במרכז העיר. הם ניגשו לרכב, על מנת למסור לנהג דו"ח.

בתגובה, החל נהג הרכב בנסיעה פראית, התעלם מהוראות השוטרים לעצור, חצה צומת באור אדום ונסע על המדרכה, תוך סיכון הולכי הרגל, שרק באורח נס לא נפגעו.

שוטרי משטרת ישראל אשר דלקו אחר החשוד בן ה-24, תושב הפזורה הבדואית, הצליחו לעוצרו תוך זמן קצר ובכך קטעו את המשך סיכון המשתמשים בכביש והולכי הרגל.

רגע לפני מעצרו, השליך החשוד שקית ובתוכה חומרים החשודים כסמים כשבכוונתו לשבש הליכים ולהשמיד ראיות. בנוסף, ברכבו מצאה המשטרה סמים בשווי כולל של למעלה מ15 אלף שקלים.

החשוד נעצר, נחקר והובא לבית המשפט , אשר החליט להאריך את מעצרו עד ליום שלישי.

במשטרה מציינים: "המשטרה תמשיך לאכוף באופן נחוש עבירות המסכנות חיים תוך הפעלת כל הכלים העומדים לרשותה באיתור העבריינים והבאתם לדין" .

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות