התחפושת המיוחדת של בטמן בבטמוביל מרגשת את המדינה

סבא כדורי שמגדל יחד עם אשתו את הנכד רועי, שסובל ממחלת ניוון שרירים, אח לתאום בריא,  קיבל פנייה דרך אחת העמותות המטפלות בילדים עם צרכים מיוחדים כי ישנו מעצב שמחפש כיצד לתרום לחברה ומבקש לעשות טוב על הלב לילד בפורים. כדורי הסבא והמעצב בן נפגשו ובן הגה את הרעיון להפוך את רועי וכיסא הגלגלים לבטמן והבטמוביל שלו. וכך בפורים הסתובבו סבא כדורי, בן המעצב ורועי בעדלאידע וריגשו את המדינה כשמאות אנשים ביקשו להצטלם עם רועי המאושר.

סבא כדורי, עושים לרועי טוב על הלב?

כל הזמן. אנחנו מגדלים את רועי מאז שהיה בפגייה, מגדלים אותו לטוב ולרע. רועי זקוק לטיפול תמידי קבוע מהלידה, הוא נולד לאח תאום בריא שהוריו מגדלים אותו ואני ואישתי לקחנו אותו מהפגייה אלינו… המעצב בן פנה אלי דרך אחת העמותות והביא את הרעיון לתחפושת. בן שאל מה נרצה שיעצב ורועי בחר את התחפושת של בטמן ובן עיצב לו אותה.

בן, המעצב, מרגש לראות את התגובות לתחפושת?

מאוד. מאוד מרגש. השנה החלטתי לעשות תחפושת לילד עם צרכים מיוחדים, עבדתי על זה במשך חודשיים בלילות ובימים והתוצאה טובה וכולם מתלהבים ורועי שמח. זו הייתה המטרה.

סבא כדורי מספר על רועי והתחפושת. צילום ניוזים
בן. המעצב התעשייתי, מספר על התחפושת
  רועי וסבא כדורי. צילום ניוזים
  בט מוביל. רועי, בן וסבא כדורי. צילום ניוזים
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות