חיסול בנתניה לאור יום: רכב התפוצץ ברחוב הרב בן חנן, כשהנהג נמצא ללא רוח חיים

המשטרה פתחה כעת בחקירת נסיבות פיצוץ רכב ברחוב הרב בן חנן בנתניה בו אותר אדם ללא רוח חיים. מדובר ככל הנראה בחיסול על רקע פלילי

 

המשטרה פתחה כעת בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר קול נפץ שנשמע ברחוב הרב בן חנן בנתניה, כאשר בתום סריקות אותר אדם ללא רוח חיים ברכב העולה באש ונתפסו שרידי פריט אמלח עי חבלן המשטרה.

בתוך כך, חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור ובתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות.

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג איכר: "כל חיי לא פחדתי מפושעים ועבריינים, הרחקתי אותם מנתניה, סגרתי את העסקים שלהם, וגם עכשיו אוציא אותם מהעיר. נוסיף שוטרים, פקחים, ניידות – אערב את כל מי שצריך וארחיק אותם מהעיר שלנו. פשע הוא דבר מתועב בכל ימות השנה ובזמן שהגיבורים שלנו נופלים בשדה הקרב – הוא מתועב שבעתיים".

 

צילום: תיעוד מד"א

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות