פרסום ראשון: שלמה דרעי מצטרף כמספר 2 ברשימתה של ליהי איינס, המועמדת לראשות העיר בכפר יונה

לקראת מסירת הרשימות הסופית, ליהי איינס, המועמדת לראשות העיר כפר יונה, מציגה את מס. 2 שלה ברשימה- שלמה דרעי, אחיו של ראש העיר לשעבר וקצין מוערך ובכיר לשעבר בשב"ס

מערכת הבחירות בכפר יונה ממשיכה "להתחמם" כשכל המועמדים מתחילים להשלים את הרשימות שלהם, כשבסוף השבוע עו"ד ליהי איינס מצרפת לרשימתה כמספר 2 שם מוכר בעיר והוא שלמה דרעי. אם השם מצלצל מוכר, מדובר באחיו של ראש העיר הוותיק של כפר יונה- אפי דרעי.
שלמה דרעי סיים את שירותו בדרגת גונדר משנה בשירות בתי הסוהר. הוא שירת כקצין מודיעין וניהל את בתי הסוהר אשמורת וצלמון. כיום הוא איש קהילה במלוא מובן המילה – הוא שימש חבר הנהלה בעמותת קרנות הסוהרים במשך עשור. כיום, הוא מתנדב בעמותת גמלאים למען גמלאים של שב"ס מרחב שרון.
ליהי איינס: ״אני גאה ונרגשת מהחלטתו של שלמה דרעי להצטרף אליי. אנחנו בטוחים שביחד נוכל להציע לתושבים אלטרנטיבה אמיתית, מבטיחים ומקיימים. בכוונתנו בנושא הארנונה בכפר יונה, להשקיע בתשתיות ובעסקים, לפתח את אזור התעשייה ולהחזיר את התושבים היקרים שלנו למרכז״.
יתכן כי הצטרפותו של דרעי לרשימתה של איינס מסמנת כך שאפי דרעי, ראש העיר שלא נבחר ב-2018, לא ירוץ בבחירות הנוכחיות, למרות השמועות על אפשרות שירוץ ולמרות שרשם את סיעתו כ.י לאחרונה, לשם קבלת תקציבי בחירות אפשריים. האם מדובר בהחלטה של משפחת דרעי כולה, בכפר יונה, לעמוד מאחורי ליהי איינס? לכך לא קיבלנו תשובה חד משמעית.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות