חריש: מתנדבי ידידים חילצו פעוטה שננעלה בשגגה ברכב • "באמצע התארגנות לטיסה, עזבתי הכל ורצתי"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנתיים וחצי שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמהּ, בסמוך לסניף בנק הפועלים בחריש

אלעד מאיר – מנהל מחוז דרום, שענה לשיחה, הוציא את קריאת החירום למתנדבים באיזור. אייל אמרגי, גבריאל אמר ושירה עמרני, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה והגיעו תוך דקות למקום. המתנדבים פעלו במיומנות, ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוטה בשלום, וללא גרימת נזק לרכב.

אייל מספר: "הייתי בהתארגנות לקראת טיסה, כשקיבלתי את הקריאה. עזבתי הכל, ורצתי לכתובת. הצטרפו אליי מתנדבים נוספים, ויחד חילצנו את הפעוטה בשלום. לאחר החילוץ שוחחתי עם האמא, שסיפרה לי שהשאירה את הפעוטה רק לרגע, עם השלט ביד, והיא נעלה את עצמה בפנים. האמא הודתה לנו מאוד על העזרה המהירה".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות