3 גברים טבעו בחוף מכמורת: 1 נקבע מותו במקום, 1 במצב קשה וטובע שלישי מצבו קל

יום קטלני בחופי ישראל: 4 גברים טבעו למוות. אחד מהם בשעה האחרונה, גבר בן 30 שטבע יחד עם עוד שני גברים. האחד במצב קשה, השלישי מצבו קל

בשעה 19:09 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על טביעה בחוף של כושי במכמורת. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לשלושה טובעים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 30 ומפנים לבית החולים הלל יפה גבר כבן 20 במצב קשה. נפגע נוסף שטופל במקום לא נזקק לפינוי לבית החולים.

הפראמדיקים של מד"א רפי שבע ובן כוכבי סיפרו: "כשהגענו לחוף הייתה המולה רבה. האזרחים שהיו בחוף סיפרו לנו שהם חילצו מהמים שלושה טובעים שנסחפו לעומק. גבר כבן 30 שכב על קו המים כשהוא מחוסר הכרה וטובע נוסף היה בהכרה מעורפלת. מיד התחלנו בטיפול רפואי בטובע שהיה מחוסר הכרה ולאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותו בשטח. הטובע השני טופל בתרופות וחמצן ופונה לבי"ח כשמצבו קשה. הטובע השלישי שחולץ מהים נבדק במקום ולא נזקק לפינוי לבית החולים."

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות