בעל מספרה מרעננה, אשתו וגיסו נעצרו לאחר שתקפו באופן אכזרי גבר שהיה לו סכסוך עם הבעל

הכל במשפחה: ספר מרעננה, אשתו וגיסו נעצרו לאחר שבשני מקרים תקפו באלימות קשה גבר אחר תושב רעננה, שככל הנראה הבעל היה מסוכסך עמו במסגרת עבודתו

ביום 3.7.20 לפנות בוקר התקבל דיווח למשטרת ישראל על פצוע בסמוך למועדון ברחוב זרחין ברעננה. חקירת המשטרה העלתה כי הקורבן הותקף על ידי בעל, אשתו ואחיה של האישה החשודים וכן של אדם נוסף שזהותו לא ידועה. אחד מהם ריסס את הקורבן בגז פלפל והקורבן עזב את המקום.

בהמשך, הגיע הקורבן למסעדה ברחוב החרושת ברעננה ולמקום הגיעו החשודים ביחד עם אחר והבחינו בקורבן, אז האחר גרר אותו הצידה ומי מהחשודים ריסס אותו בגז מדמיע והיכה אותו עד שהקורבן נפל לרצפה. החשודים תקפו אותו באגרופים ובעיטות בראשו ובצלעות ומי מהחשודים שלף חפץ חד ודקר את הקורבן בראשו.

כתוצאה מהתקיפה, הקורבן נפצע בשני חתכים בראשו, פצע בעורף ובכף הרגל והמטומה בבטן. הקורבן נזקק להדבקת החתך בסיכות.

הרקע לאירוע לא ידוע אך בין החשוד הבעל, שהינו ספר במקצועו, לבין הקורבן קשר קודם במסגרת עבודתו של החשוד.

חשוד אחד נעצר יומיים לאחר מכן ומעצרו הוארך בבית המשפט למשך 12 ימים אז שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא ומוחלט.

החשודה נעצרה ביום 14.7.20 ושוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית. בעלה נעצר יום קודם לכן ושוחרר אף הוא בתנאים מגבילים ולמעצר בית.

אתמול מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגד החשודים כתב אישום בעבירות של פציעה כשהעבריין מזויין ותקיפה הגורמת חבלה ממש, יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר על המשך שהייתם של החשודים בתנאי מעצר בית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות