הורי ילדה בת 9 מאזור השרון גילו שגבר מהאזור מתכתב איתה בתוכן מיני. כשהשוטרים פשטו על ביתו גילו שהוא אנס גם את הילדה של בת זוגו

גילוי של הורים לילדה בת 9 כי היא מקבלת התכתבויות מיניות מגבר מהאזור, הביא לפשיטה על ביתו. שם התגלתה הזוועה האמיתית, כשהוא אנס את בתה הקטנה של בת זוגו, שמסתמן שידעה ושתקה

 

הותר לפרסום: במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על קטינים ברשת, ניהלה יחידה 105 בלהב 433 חקירה שחשפה מקרה של עבירות מין חמורות בתוך המשפחה.

החקירה החלה בעקבות דיווח של הורי קטינה בת 9 למוקד 105 אודות פרופיל באפליקציה להעברת מסרים חברתיים, שיצר קשר עם בתם ובהמשך ניהל עמה התכתבויות מיניות העולות כדי ביצוע מעשה מגונה.

בחקירה סמויה שנוהלה ביחידה 105 אותר חשוד במעורבות במעשה, תושב השרון בן 39 ועם המעבר לחקירה גלויה, נעצר ובחיפוש שנערך בביתו נתפסו אמצעי אחסון דיגיטאליים לצורך המשך מיצוי החקירה וסמים לצריכה עצמית.

במסגרת החקירה הגלויה נאספו על ידי החוקרים ראיות חדשות שהובילו לפתיחת חקירה נוספת נגד החשוד מהן עלה כי ביצע עבירות מין העולות כדי אינוס של בתו הקטינה של בת זוגו.

שוטרי יחידה 105 פעלו בשיתוף פעולה ובסיוע של נציגי הרווחה של הרשות המקומית, למעצרה של בת הזוג והוצאת ילדיה הקטינים למסגרות חירום לאחר שעלה חשד להזנחה.

החקירה מתנהלת ביחידה 105 בלהב 433, מלווה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ובסיוע משרד הרווחה. בכוונת הפרקליטות להגיש בימים הקרובים כתב אישום נגד החשוד וחקירה כנגד בת הזוג נמשכת.

משטרת ישראל תמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים דרך האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות