תל אביב - יפו

דולפינריום, פאצ’ה, קלרה: מהיום יישארו רק זיכרונות מתוקים

כחלק מהחזון העירוני לפתיחת רצף הטיילות לאורך החוף התל אביבי, החלו היום עבודות הריסת מבנה הדולפינריום, המהווה מפגע ומטרד החוסם את קו החוף והמבט אל הים. במקומו יוקם פארק חופי והמשך רצף הטיילת הפתוחה וכן מרכז ספורט ימי קהילתי. המרכז לספורט ימי קהילתי מיועד לפעילות ספורט עממית כגון גלישת גלים וסאפ. המרכז עתיד לשרת הן את בגולשים והן את תלמידי בתי הספר בעיר, אשר ייחשפו באמצעותו לפעילות ספורט ימי. תהליך הקמת המרכז ילווה בשיתוף והתייעצות עם הציבור.
מבנה הדולפינריום הנטוש חוצץ בין העיר לבין הים ומהווה את החסם האחרון לפתיחת רצף הטיילות לאורך החוף התל-אביבי. ההריסה, הצפויה להימשך כחודשיים, תכלול את פינוי והריסת המבנה, אשר מהווה כיום מפגע, כאשר במקומו תקים העירייה פארק חופי, מרכז ספורט ימי קהילתי וטיילת חוף ציבורית אשר תשלים את רצף הטיילות לאורך החוף התל אביבי.

ראש עיריית תל  אביב-יפו רון חולדאי: פתיחת הים לציבור, היא אחת המטרות הראשונות שהצבתי לעיריית תל-אביב- יפו, עם כניסתי לתפקיד ואני מאושר שהגענו לרגע הזה. עבודות ההריסה שמתחילות היום הן חלק מהחזון העירוני לפתיחת רצף הטיילות לאורך החוף התל אביבי, שיאפשר מבט פתוח ללא מפגעים אל עבר הים.

הורסים את הדולפינריום.. צילום דוברות עיריית ת"א
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close