ניוזים חמיםיהוד

מיצג ומיזם מרגש ביהוד מונוסון של שתילי עצים לאות הזדהות וקריאה להשבת החטופות והחטופים בשבי החמאס

שתילים ועליהם תמונות של החטופות והחטופים בעזה הוצבו באמפי ויצמן ביהוד-מונוסון, כהזדהות וקריאה להשבתם הביתה. הציבור מוזמן להגיע ולהקדיש ברכה או תפילה. המיצג יהיה זמין עד לסוף שבוע זה

 

ביהוד מונוסון החליטו להביע תמיכה והזדהות עם הקריאה להשבת 239 החטופות והחטופים שבידי חמאס בכזה באמצעות 239 שתילי עצים שהוצבו ביום שישי האחרון באמפי ויצמן ביהוד-מונוסון, כשעל כל שתיל תמונת חטופה או חטוף.

המיצג יוצב עד ליום חמישי הקרוב ה-23 בנובמבר, ולאחר מכן, ישתלו העצים ברחבי העיר, כל עץ ולצידו תמונת החטוף, עד לשובם בשלום של כולם.

שתילי עצים מבטאים את המסר של מילות השיר על כל אלה עם המסר האופטימי של שיבה הבייתה: "אל נא תעקור נטוע אל תשכח את התקווה השיבני ואשובה אל הארץ הטובה"

יעלה מקליס, ראש עיריית יהוד מונוסון: "כי האדם עץ השדה, כל חטופה וחטוף נעקרו מהשורשים אך נטועים בלב כל האומה. חובתנו לזכור ולהזכיר מדי שעה ויום את החטופות והחטופים ואת חובתה המוסרית של מדינת ישראל להחזירם הביתה בשלום".

לצד העצים, מוזמנים התושבות והתושבים לפינת הכתיבה, להקדיש ברכה או תפילה ולתלות אותה על אחד העצים.

 

צילום: ע. יהוד- מונוסון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות