ניוזים חמיםבת ים

ראש עיריית בת-ים מגלה: “משרד הפנים נענה לבקשתנו להקמת ועדה שתקבע מתווה להורדת הארנונה בעיר”

ראש עיריית בת-ים, צביקה ברוט, בבשורה לתושבים: "שר הפנים אריה דרעי נענה לדרישתנו והורה על הקמת ועדה משותפת, לעירייה ולנציגות של משרד הפנים, שתקבע מתווה להפחתת הארנונה בבת-ים"

 

אחת מהבטחות הבחירות העיקריות שנתן ראש עיריית בת-ים לתושבים, במהלך מערכת הבחירות, זה להוריד את הארנונה היקרה שמשולמת בעיר. ולפני זמן קצר, הוא היה איש בשורות

ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, פרסם לפני זמן קצר בחשבון הפייסבוק שלו: “בשורה משמחת: חברות וחברים, שר הפנים אריה דרעי נענה לדרישתנו
והורה על הקמת ועדה משותפת, לעירייה ולנציגות של משרד הפנים, שתקבע מתווה להפחתת הארנונה בבת-ים!!!

“כפי שהבטחתי עוד טרם הבחירות, בשנה וחצי האחרונות פעלתי בכל יום בעניין. מכתבים, טלפונים, פגישות ומה לא.
לפני כשבועיים, לקראת פיזור הכנסת, קראתי לכם להצטרף אליי לעתירה בנושא הארנונה, ומעל 1,000 בת-ימים (!) הצטרפו בתוך פחות מ-24 שעות. הבהרתי לממשלה שאין לנו יותר כוונה, אחרי חודשים ארוכים של עבודה מאומצת, לעצור הכל ולחכות שוב ושוב לממשלה הבאה.
“אז מה זה אומר?
הקמת הועדה המשותפת היא צעד דרמטי שלא היה בבת-ים מעולם, בדרך להורדת הארנונה. אחרי עשרות שנים של העלאת ארנונה בעיר, בקרוב אנחנו נתחיל להוריד אותה.
אבל שימו לב: זה עדיין רק חלק מהתהליך. ויהיו עוד מהמורות בדרך, וגם ממשלה שתתחלף לנו באמצע, אז את מחיאות הכפיים תשמרו רק ליום שבו ההבטחה תתממש. זה עדיין לא קורה מחר בבוקר, אבל זו פריצת דרך משמעותית בדרך אל היעד, אחרי עבודה רבה שלנו מסביב לשעון. אמשיך לדווח לכם על כל התקדמות.
ומהו היעד השני, אתם שואלים?
הורדת הארנונה במתחם העסקים החדש של בת-ים, כדי למשוך לפה חברות גדולות שמחפשות לעזוב את תל-אביב והסביבה ולמצוא אצלנו בית חדש. מקווה להיות איש בשורות גם בעניין הזה ממש בקרוב.
אני מבקש להודות לשר הפנים אריה דרעי על שיתוף הפעולה ההדוק ועל התמיכה בתכנית שלנו להבראת בת-ים, ולמשנה לראש העיר ומחזיק תיק הארנונה רפי ברנז על השותפות בקידום הנושא החשוב הזה”.

 

צילום: עיריית בת ים

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות