ניוזים חמיםחדשותניוזים חמים ברשת

בן 73 ניספה הלילה בשריפה בבית פרטי ברחוב משעול זבולון בבאר שבע

פאראמדיקית מד"א חני בן דוד: "כשהגענו למקום, ראינו עשן סמיך יוצא מחלנות בית פרטי, כוחות הכיבוי עסקו בכיבוי השריפה ובסריקות אותר גבר כבן 73 מחוסר הכרה, עם כוויות נרחבות קשות בכל חלקי גופו. ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

שריפה פרצה הלילה בבית קרקע ברח’ משעול זבולון בבאר שבע.. חובשים ופראמדיקים של מד”א דיווחו על גבר כבן 73 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. שוטרים שהגיעו למקום סגרו את זירת האירוע. עם תם פעולות הכיבוי אותר אדם, ככל הנראה הדייר, כשהוא ללא רוח חיים. זומן חוקר זירת עבירה (מז”פ) ונסיבות מקרה המוות בבדיקה.

פאראמדיקית מד”א חני בן דוד: “כשהגענו למקום, ראינו עשן סמיך יוצא מחלנות בית פרטי, כוחות הכיבוי עסקו בכיבוי השריפה ובסריקות אותר גבר כבן 73 מחוסר הכרה, עם כוויות נרחבות קשות בכל חלקי גופו. ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו.”

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות