בריאות

“כללית” מפעילה מתחם לבדיקות קורונה באיצטדיון המושבה בפתח תקווה

במטרה להילחם בהמשך התפשטות נגיף הקורונה, חנכה כללית בשבוע שעבר קרוב ל-35 מתחמים ברחבי הארץ, למטרת ביצוע בדיקות קורונה ללקוחותיה. הבדיקות מבוצעות במרפאות ייעודיות שהוסבו לביצוע בדיקות לאיתור חולי קורונה חדשים, וכן באוהלי בדיקה ייעודים, בניידת בדיקות שנעה בין מוקדי התפרצות באזור המרכז ובמתחמי דרייב-אין המופעלים על ידי מד”א.

בעיר פתח תקוה מפעילה כללית מתחם בדיקות בסמוך לשער 2 של אצטדיון המושבה. המתחם נחנך יום לפני ערב החג ולאחר הפוגה קצרה שב לפעילות הבוקר (12.4). ההיענות לבדיקות גבוהה, ורק הבוקר עד לשעה 12:00 נאספו שם כ-30 בדיקות. המתחם יוסיף לפעול במהלך חול המועד.

בהנהלת מחוז דן-פ”ת מודים לעיריית פתח תקוה על הסיוע הלוגיסטי באיתור מהיר של מיקום נגיש, באופן שאפשר הקמה מהירה של מתחם הבדיקות. “הצוותים ב’כללית’ מגויסים למאמץ הלאומי לבלימת התפשטות הנגיף ונרתמים למאמץ להגדלת מספר הבדיקות לאיתור החולים”, אומרת מנהלת מחוז דן-פ”ת, ד”ר יעל רייכנברג, “אנו שמים דגש מיוחד על אזורים בהם יש התפרצות או חשש מהתפרצות. בתחילת אפריל פתחנו מתחם בדיקות במתכונת זו בעיר בני ברק. לאור ההיענות והתפשטות הנגיף, הוחלט להרחיב את מספר הנקודות שבהן ניתן לבצע את הבדיקות לערים נוספות במחוז”.

הבדיקות מבוצעות עם הפניית רופאי כללית ובתיאום תור מראש בלבד. הנבדקים מתבקשים להגיע עם מסיכות פה-אף כדי לצמצם ככל הניתן חשיפה לנגיף. 

זימון התור ללקוחות כללית בפתח תקוה נעשה במספר טלפון 03-9766111.

 

מי מופנה לביצוע הבדיקות?

 

הבדיקות מבוצעות בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולמטופלים עם חום ו/או תסמינים נשימתיים ובהתאם לשיקול דעתם של רופאי כללית.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות