בריאות

“כללית” פותחת מתחם בדיקות לאיתור חולי קורונה באור יהודה

כללית פותחת מתחם בדיקות לאיתור חולי קורונה באור יהודה

כללית חונכת בימים אלה קרוב ל-35 מתחמים ברחבי הארץ, המיועדים לביצוע בדיקות קורונה ללקוחותיה. הבדיקות יבוצעו במרפאות ייעודיות שיוסבו לטובת ביצוע בדיקות לאיתור חולי קורונה חדשים, וכן באוהלי בדיקה ייעודים, בניידת בדיקות שתנוע בין מוקדי התפרצות באזור המרכז ובמתחמי דרייב-אין המופעלים על ידי מד”א.

על רקע התחלואה ההולכת וגדלה באור יהודה, הוחלט בהנהלת מחוז דן-פ”ת של כללית לפתוח נקודה לביצוע בדיקות לאיתור חולים מקרב מטופלי כללית בעיר, שיפעל החל מהיום בבוקר (7.4.20) במרפאה ברחוב משה הדדי.

לקביעת תור ולקבלת פרטים נוספים, ניתן להתקשר לטלפון 03-9766111 בין השעות 8:00 ל-21:00.

“הצוותים ב’כללית’ מגויסים למאמץ הלאומי לבלימת התפשטות הנגיף ונרתמים למאמץ להגדלת מספר הבדיקות לאיתור החולים”, אומרת מנהלת המחוז, ד”ר יעל רייכנברג, “אנו שמים דגש מיוחד על אזורים בהם יש התפרצות או חשש מהתפרצות. בשבוע שעבר פתחנו מתחם בדיקות במתכונת זו במרפאת שיכון ה’ בעיר בני ברק. לאור ההיענות והתפשטות הנגיף, הוחלט להרחיב את מספר הנקודות שבהן ניתן לבצע את הבדיקות לערים נוספות במחוז, וזאת כדי לשפר את הנגישות לבדיקות ולהגדיל את מספר הנבדקים”.

הבדיקות יבוצעו עם הפניית רופאי כללית ובתיאום תור מראש בלבד. הנבדקים מתבקשים להגיע עם מסיכות פה-אף כדי לצמצם ככל הניתן חשיפה לנגיף.

מי יופנה לביצוע הבדיקות?

הבדיקות יבוצעו בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולמטופלים עם חום ו/או תסמינים נשימתיים ובהתאם לשיקול דעתם של רופאי כללית.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close