חדשות

הקורבן ה-18: בת 90 נפטרה בקפלן. פזית בביאן, תושבת ראשל”צ בת 50 נפטרה הלילה בשיב”א והותירה אחריה 3 בנות: “הילדות שבורות”

יום קטלני במלחמה בנגיף הקורונה- לפני זמן קצר נודע על מותה של הקורבן ה-18 שהלכה לעולמה הבוקר בבית החולים “קפלן” בגיל 90 לאחר שלקחתה בנגיף הקורונה.

היא מצטרפת לשתי נשים צעירות שנפטרו הלילה אף הן מהקורונה וכמותן, לפי הצוות הרפואי, היא סבלה אף היא ממחלת רקע.

הלילה נפטרה תמר פרץ לוי ז”ל בבית החולים אסף הרופא בגיל 49 והותירה שני תאומים בני 4 יתומים מאב ואם.

הנפטרת השלישית היא פזית בביאן בת החמישים מראשון לציון שנפטרה בבית החולים “שיב”א.

פזית בביאן מראשון לציון, היא אם לשלוש בנות שחגגה רק לאחרונה יום הולדת 50. לפי משפחתה, היא ככל הנראה נדבקה בנגיף בעבודתה בבנק. היא הייתה מאושפזת במשך עשרה ימים ולפני מספר ימים החלה להיות מורדמת ומונשמת. היא הותירה אחריה שתי תאומות בנות 20 וילדה בת 14 ובעל.

אחיה סיפר: “הילדות שלה שבורות. היא הייתה בשבילן הכל, פתרה כל בעיה, התקשרה מאות פעם בכל יום. היא הצטיינה בכל דבר. הייתה אישה מלאת חמלה ונתינה, אוהבת אנשים. כל כולה היה לטובת הכלל”.

לפי משפחתה, פזית סבלה ממחלקת רקע אוטואימונית שגרמה לכך שגופה התקשה להילחם בוירוס. באופן נדיר, לפי המשפחה, הוירוס פגע בלבה של פזית ולא בריאות. לאחרונה היא חוברה למכונת לב-ריאה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות